Förnyar, rensar och provar rör i mark och fastighet
 

pollex_ledning.jpg
 
_33B7772.jpg
 

Hör av dig till oss!

 

På Kontoret

 

 

Mattias Höglund
VD/Försäljning

0303-33 24 34
0705-98 30 87
mattias.hoglund@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Hans Andreasson
Teknikchef/Försäljning

0303-332436
0705-983054
hans.andreasson@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Håkan Lindberg
Projektansvarig

0303-332433
0705-98 30 55
hakan.lindberg@pollex.se

Karl Andersson
Försäljning

0303-33 24 37
0705-98 42 26
karl.andersson@pollex.se

static1.squarespace-1.jpg

Michael Sandlund
Produktionschef underhåll

0303-332435
0705-983025
michael.sandlund@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Göran Bengtson
Projektering luft-/vattenspolning
och ispiggning

0705-98 30 59
goran.bengtson@pollex.se

Heléne Gustafsson
Försäljning/anbudsingenjör

0303-35 29 41
0705-98 30 50
helene.gustafsson@pollex.se

fotografen.jpg

Karl Almqvist
Marknadschef fastighet

0705-98 30 53
karl.almqvist@pollex.se
 

static1.squarespace-5.jpg

Britt-Marie Gerlin
Ekonomiansvarig

0303-332432
0705-983058
britt-marie.gerlin@pollex.se

Tobias Wingqvist
Affärsområdeschef schaktfritt

0303-35 29 42
0705-98 30 89
tobias.wingqvist@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Mårten Kallin
Säljare Schaktfritt

0303-352940
0705-983095
marten.kallin@pollex.se

static1.squarespace-6.jpg

Axel Lydahl
IT- & kommunikationsansvarig

0303-33 24 38
0705-98 30 48
axel.lydahl@pollex.se

Ute i verkligheten

 

 

Steinar Solberg
Ansvarig utförare

0705-98 30 42
steinar.solberg@pollex.se

fotografen.jpg

Pär Hummerhielm
Ansvarig utförare

0705-98 30 47
par.hummerhielm@pollex.se

Hans-Berndtsson-hemsida-500x250.jpg

Hans Berndtsson
Ansvarig utförare

0705983079
hans.berndtsson@pollex.se

Johan Westlund
Ansvarig utförare

0705-98 30 88
johan.westlund@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Henrik Strand
Ansvarig utförare

0705-98 30 63
henrik.strand@pollex.se

Andreas-Andersson-hemsida-500x250.jpg

Andreas Andersson
Ansvarig utförare

0705-98 30 65
andreas.andersson@pollex.se

Andreas Bennsten
Ansvarig utförare

0705-98 30 36
andreas.bennsten@pollex.se

Alexander Wallin
Ansvarig utförare

0705 -98 30 72
alexander.wallin@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Rasmus Lundholm
Ansvarig utförare

0705-98 30 06
rasmus.lundholm@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Fredrik Olsson
Ansvarig utförare

0705-98 30 61
fredrik.olsson@pollex.se

fotografen.jpg

Jonas Kinder
Ansvarig utförare

0705-98 30 01
jonas.kinder@pollex.se

fotografen.jpg

Fredrik Eckers
Ansvarig utförare

0705-98 30 86
fredrik.eckers@pollex.se

Per Johansson
Ansvarig utförare

0705-98 30 27
per.johansson@pollex.se

Christoffer Krabbsjö
Ansvarig utförare

0761-61 39 59
christoffer.krabbsjo@pollex.se

Adam Bengtson
Ansvarig utförare

0705-98 30 49
adam.bengtson@pollex.se

Christer Caley
Ansvarig utförare

0705-98 30 35
christer.caley@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Kenny Eriksson
Ansvarig utförande

0705-98 31 01
kenny.eriksson@pollex.se

Fredrik Larsen
Ansvarig utförare

0705 98 31 09
fredrik.larsen@pollex.se

Thomas Landgren
Ansvarig utförare

0705-98 30 77
thomas.landgren@pollex.se

Fredrik Johansson
Ansvarig utförare

0705-98 30 21
fredrik.johansson@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Rikhard Allison
Ansvarig utförare

0705-98 30 43
rikhard.allison@pollex.se

Mats-Lyckhav-hemsida-500x250.jpg

Mats Lyckhav
Ansvarig utförare

0705-98 30 41
mats.lyckhav@pollex.se

Håller ordning på verkstaden

 

 

Conny Eriksson
Verkstad och lager

0703-38 03 79
conny.eriksson@pollex.se

eddie_500x250.jpg

Eddie Rosendahl
Verkstad och lager

0705-98 30 17
eddie.rosendahl@pollex.se

Per Svensson
Verkstad och lager

0705-98 30 34
per.svensson@pollex.se

 

Skärmklipp 2017-10-04 11.35.16.png