Förnyar, rensar och provar rör i mark och fastighet
 

pollex_ledning.jpg
 
_33B7772.jpg
 

Hör av dig till oss!

Oavsett vad du vill ha hjälp med så kan du alltid kontakta vem som helst av oss här nedanför. Är det inte rätt person direkt, så vet alla precis vem det är som du skall prata med.

Välkommen!

 

På Kontoret

 

 
static1.squarespace-1.jpg

Michael Sandlund
Affärsområdeschef Underhåll

0303-33 24 35
0705-98 30 25
michael.sandlund@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Göran Bengtson
Projektering Luft-/vattenspolning
och Ispiggning

0705-98 30 59
goran.bengtson@pollex.se

Tobias Wingqvist
Affärsområdeschef Schaktfritt

0303-35 29 42
0705-98 30 89
tobias.wingqvist@pollex.se

EWI.JPG

Emil Wilén
Projektledare och entreprenadingenjör Schaktfritt

0303-35 29 40
0705-98 30 95
emil.wilen@pollex.se

static1.squarespace-5.jpg
static1.squarespace-6.jpg

Axel Lydahl
IT- & kommunikationsansvarig

0303-33 24 38
0705-98 30 48
axel.lydahl@pollex.se

håkan lindberg pollex polly-pig hemsida sv-500x250.jpg

Håkan Lindberg
Arbetschef och projektansvarig Underhåll

0303-33 24 33
0705-98 30 55
hakan.lindberg@pollex.se

Ute i verkligheten

 

 

Steinar Solberg
Ansvarig utförare

0705-98 30 42
steinar.solberg@pollex.se

fotografen.jpg

Pär Hummerhielm
Ansvarig utförare

0705-98 30 47
par.hummerhielm@pollex.se

Hans-Berndtsson-hemsida-500x250.jpg

Hans Berndtsson
Ansvarig utförare

0705-98 30 79
hans.berndtsson@pollex.se

Johan Westlund
Ansvarig utförare

0705-98 30 88
johan.westlund@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Henrik Strand
Ansvarig utförare

0705-98 30 63
henrik.strand@pollex.se

BJO Svartvit hemsida 500x250.jpg

Bosse Johansson
Ansvarig utförare

0705-98 30 04
bosse.johansson@pollex.se

Andreas Bennsten
Ansvarig utförare

0705-98 30 36
andreas.bennsten@pollex.se

hemsida 500x250.jpg

Jonatan Holtz
Ansvarig utförare

0705-98 30 85
jonatan.jernqvist@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Rasmus Lundholm
Ansvarig utförare

0705-98 30 06
rasmus.lundholm@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Fredrik Olsson
Ansvarig utförare

0705-98 30 61
fredrik.olsson@pollex.se

pollex jonas kinder svartvit 500x250.jpg

Jonas Kinder
Ansvarig utförare

0705-98 30 01
jonas.kinder@pollex.se

Flutra Tahiraj Pollex hög uppl oskärpa svartvit 500x250.jpg

Flutra Tahiraj
Ansvarig utförare

0705-98 30 82
flutra.tahiraj@pollex.se

Per Johansson
Ansvarig utförare

0705-98 30 27
per.johansson@pollex.se

PPA Svartvit hemsida 500x250.jpg

Peter Pal
Ansvarig utförare

0705-98 30 08
peter.pal@pollex.se

Adam Bengtson
Ansvarig utförare

0705-98 30 49
adam.bengtson@pollex.se

Christer Caley
Ansvarig utförare

0705-98 30 35
christer.caley@pollex.se

hemsida sv-500x250.jpg

Kenny Eriksson
Ansvarig utförande

0705-98 31 01
kenny.eriksson@pollex.se

Fredrik Eckers Pollex hög uppl svartvit oskärpa 500x250.jpg

Fredrik Eckers
Ansvarig utförare

0705-98 30 86
fredrik.eckers@pollex.se

Fredrik Larsen
Ansvarig utförare

0705-98 31 09
fredrik.larsen@pollex.se

Thomas Landgren
Ansvarig utförare

0705-98 30 77
thomas.landgren@pollex.se

Fredrik Johansson
Ansvarig utförare

0705-98 30 21
fredrik.johansson@pollex.se

TJÄ Svartvit hemsida 500x250.jpg

Tobias Järvenpää
Ansvarig utförare

0705-98 30 16
tobias.jarvenpaa@pollex.se

Mats-Lyckhav-hemsida-500x250.jpg

Mats Lyckhav
Ansvarig utförare

0705-98 30 41
mats.lyckhav@pollex.se

Håller ordning på verkstaden

 

 

Conny Eriksson
Verkstad och lager

0703-38 03 79
conny.eriksson@pollex.se

Per Svensson
Verkstad och lager

0705-98 30 34
per.svensson@pollex.se

 

Skärmklipp 2017-10-04 11.35.16.png